Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Войтівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362823) був реорганізований і увійшов до складу Згурівської громади

проект рішення

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Войтівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на  території Войтівської сільської ради  на 2020 рік"

Відповідно до статті 9 Закону України „ Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Войтівської  сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Войтівської сільської ради на  2020 рік" та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є постійна комісія сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та соціального  розвитку села.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – встановлення місцевих податків та зборів на території Войтівської сільської ради  на 2020 рік .

oksana.skrypka73@ukr.net

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Войтівської  сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Войтівської сільської ради на  2020 рік" та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться постійною комісією з питань планування бюджету, фінансів та соціального розвитку села :

поштою на адресу - 07621, Київська область, Згурівський район,    село Войтове, вул. Чкалова, 1;

факсом - (04570) 5-79-42;

на електронну адресу –  oksana.skrypka73@ukr.net

Сільський голова                                       І.І.Семенець

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування